XX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod hasłem „Muzyka bez granic”

2026-06-25
XX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod hasłem „Muzyka bez granic”
Kategoria:   kronika



12 czerwca odbył się XX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod hasłem „Muzyka bez granic”. Naszą szkołę reprezentowały utalentowane uczennice, które odniosły wielki sukces. Hanna Ostrzycka z klasy 2a zdobyła nagrodę Grand Prix, Maja Chojnacka zajęła I miejsce, a Amelia Staśkiewicz wywalczyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!
FOTOGALERIA

E-Dziennik