Szkoła imienia Kronela Makuszyńskiego w Cierpicach
 
OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych (rok szkolny 2020/2021)

I i II półrocze

1. Konkurs wojewódzki
Nazwa konkursu Sukcesy OrganizatorOpiekun
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografiiFinalistka:
Julia Janus – klasa 7a
Kujawsko – Pomorski Kurator OświatyAleksandra Załuska

2. Konkursy gminne
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
VII Konkurs Szopki Bożonarodzeniowejwyróżnienie
Damian Wiśniewski – klasa 3a
Wójt Gminy Wielka NieszawkaJustyna Grażewicz
Międzyszkolny Konkurs na „Palmę Wielkanocną”I miejsce
Nadia Fliege – klasa 4a
II miejsce
Fabian Kujawa – klasa 4a
Michalina Węglińska – klasa 1a
III miejsce
Paulina Olejniczak – klasa 4a
Wioletta Michalak
Justyna Grażewicz
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do twórczości Kornela Makuszyńskiego”Kategoria klasy I – III
I miejsce
Natalia Proch – klasa 1a
II miejsce
Paweł Czarnecki – klasa 1a
III miejsce
Dorota Borycka – klasa 2a
Kategoria klasy IV – VIII
II miejsce
Paulina Olejniczak – klasa 4a
Edyta Specjał
Joanna Czyczyn – Ejgird
Międzyszkolny konkurs informatyczny na najciekawszą prezentację multimedialną „Moje hobby”I miejsce:
Piotr Michalski – klasa 3a
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej NieszawceJustyna Grażewicz
Międzyszkolny konkurs „Śpiewać każdy może”I miejsce:
Julia Studzińska – klasa 2a
II miejsce:
Xawier Korzybski – klasa 3a
III miejsce:
Stanisław Gałka – klasa 3a
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce Monika Senkowska
Justyna Grażewicz
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Jan Paweł II – wielki przyjaciel każdego człowieka”Kategoria klasy I – III
I miejsce: Wanessa Kovalenko – klasa 2a
Wyróżnienie:
Kornelia Kłobukowska – klasa 3a
Kategoria klasy I – III
III miejsce:
Lidia Krywionek – klasa 7a
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce
Monika Senkowska



Justyna Grażewicz


Joanna Grabowska
Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki inspirowaną postacią i twórczością Kornela MakuszyńskiegoWyróżnienie:
Wanessa Kovalenko – klasa 3a
Anna JończykMonika Senkowska

3. Konkursy wewnątrzszkolne
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
Najciekawszy różaniecI miejsce:
Michalina Węglińska – klasa 1a
II miejsce:
Damian Wiśniewski – klasa 3a
Franciszek Walter – klasa 1a
Nadia Fliege – klasa 4a
III miejsce:
Paweł Czarnecki – klasa 3a
Maria Proch
Edyta Specjał
Justyna Grażewicz
Edyta Specjał
Justyna Grażewicz
Joanna Grabowska
Maria Proch
Mistrz tabliczki mnożeniaTytuł Arcymistrza:
Hubert Tkaczyk – klasa 8b
Tytuł Mistrza:
Paweł Maciejczyk – klasa 3a
Szymon Brzykcy – klasa 3a
Szymon Jastrzębski – klasa 4a
Laura Krywionek – klasa 5a
Piotr Żbikowski – klasa 6a
Julia Janus – klasa 7a
Julia Kojder – klasa 8a
Marzanna KościołekMarzanna Kościołek
Konkurs na najciekawszą gazetkę na Święto Tabliczki MnożeniaI miejsce:
klasa 6a
Marzanna Kościołek Marzanna Kościołek
Konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III „Tolerancja – życzliwość na co dzień”Wyróżnienia:
Aleksandra Kieliszek – klasa 2a
Aleksy Sarnowski – klasa 2a
Wanessa Kovalenko – klasa 2a
Edyta Specjał
Joanna Czyczyn – Ejgird
Agnieszka Karpińska
Konkurs fotograficzny „Ja i mój pluszowy miś”Kategoria I – klasy I – III
I miejsce:

Michalina Grabowska – klasa 1a
Emilia Grabowska – klasa 2a
II miejsce:

Nikola Mytlewska – klasa 1a
III miejsce:

Malika Hesse – klasa 1a
Dorota Borycka – klasa 2a
Wyróżnienia:

Mikołaj Lipiński – klasa 2a
Aleksy Sarnowski – klasa 2a
Wanessa Kovalenko – klasa 2a
Paweł Czarnecki – klasa 1a
Franciszek Walter – klasa 1a
Kategoria II – klasy IV – VIII
I miejsce:

Nadia Fliege – klasa 4a
II miejsce:

Nikola Wurm – klasa 5a
III miejsce:

Amelia Meyer – klasa 4a
Wyróżnienia:

Michał Bukowski – klasa 5a
Hubert Barton – klasa 5a
Jan Sarnowski – klasa 5a
Agnieszka Kończalska
Joanna Grabowska
Konkurs „Jaka to kolęda”Wyróżnienia:
Malika Hesse – klasa 1a
Dorota Borycka – klasa 2a
Amelia Gajewska – klasa 3a
Xavier Korzybski – klasa 3a
Stanisław Gałka – klasa 3a
Wiktoria Pawłowska – klasa 6a
Edyta Specjał
Justyna Grażewicz
Maria Proch
Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkowąI miejsce:
Wanessa Kovalenko – klasa 2a
II miejsce:

Malika Hesse – klasa 1a
III miejsce:

Julianna Nowak – klasa 2a
Paweł Czarnecki – klasa 1a
Wyróżnienia
:
Michalina Grabowska – klasa 1a
Emilia Grabowska – klasa 2a
Amelia Zaremba – klasa 3a
Kornelia Kłobukowska – klasa 3a
Joanna Grabowska
Joanna Maciejewska
Konkurs na najciekawszą mozaikę z figur geometrycznych Kategoria klas I – III
I miejsce:

Wanessa Kovalenko – klasa 2a
II miejsce:

Julianna Nowak – klasa 2a
III miejsce:

Szymon Lewandowski – klasa 1a
Wyróżnienia:

Paweł Czarnecki – klasa 1a
Paweł Walczak – klasa 3a
Alicja Pawikowska – klas a1a
Szymon Bełcik – klasa 3a
Anna Sylwestrzak – klasa 3a
Aleksy Sarnowski – klasa 2a
Kategoria klas IV – VIII
I miejsce:

Nadia Fliege – klasa 4a
II miejsce:

Hubert Barton – klasa 5a
Wyróżnienia:

Paulin Olejniczak – klasa 4a
Fabian Kujawa – klasa 4a
Hanna Taruć – klasa 4a
Stanisław Kaleta – klasa 4a
Aleksandra Szałkowska – Kozak
Barbara Chełminiak
Monika Senkowska
Marzanna Kościołek
Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I – IIII miejsce:
Paweł Walczak – klasa 3a
II miejsce:

Aleksandra Kieliszek – klasa 2a
III miejsce:

Malika Hesse – klasa 1a
Marzanna Kościołek
Agnieszka Kończalska
Monika Senkowska
Edyta Specjał
Agnieszka Karpińska
Monika Senkowska
Justyna Grażewicz
Konkurs plastyczno – logopedyczny Kategoria klas I – III
I miejsce:
Julianna Nowak – klasa 2a
II miejsce:

Xavier Korzybski – klasa 3a
Leon Małkiewicz – klasa 3a
III miejsce:

Anna Sylwestrzak – klasa 3a
Kategoria klas IV – VIII
Nagroda Główna:
Paulina Olejniczak – klasa 4a
Agnieszka Kończalska
Konkurs Easter Bunny I miejsce:
Nadia Fliege – klasa 4a
II miejsce:

Hubert Barton – klasa 5a
III miejsce:

Anna Wrzesińska – klasa 5a
Karolina Kurdyn – klasa 5a
Paulina Olejniczak – klasa 4a
Dorota Wiśniewska
Beata Kruczkowska
Dorota Wiśniewska
Beata Kruczkowska
Sto działań na 100-lecie Szkoły klasa 4a:
I miejsce: Nadia Fliege
II miejsce: Paulina Olejniczak
klasa 6a:
I miejsce: Piotr Żbikowski
II miejsce: Adrian Herba
klasa 8a:
I miejsce: Kacper Tabaka
II miejsce: Kacper Barczak
Marzanna Kościołek
Aleksandra Szałkowska – Kozak
Marzanna Kościołek
Aleksandra Szałkowska – Kozak
100 kilometrów na 100-lecie Szkoły– Michał Brzykcy – klasa 7a – 224,3 km
– Wiktoria Kwiatkowska – klasa 8a – 150 km
piątka osób z klasy 7a – wspólnie przejechali 129,84 km:
– Gabriela Durlak
– Patryk Olszewski
– Natalia Sylwestrzak
– Oskar Kostrzak
– Olga Wasicka
– Róża Sankiewicz – klasa 8b – 129,162 km
– Matylda Gałka – klasa 7a – 100,36 km
– Hubert Barton razem z mamą – klasa 5a – 106,14 km
Edyta Wilento
„Szkoła dawniej i dziś” Kategoria klas I – III
I miejsce:
Malika Hesse – klasa 1a
II miejsce:
Wanessa Kovalenko – klasa 2a
Kategoria klas IV – VIII
I miejsce:
Antoni Napierała – klasa 8b
II miejsce:
Hubert Tkaczyk – klasa 8b
III miejsce:
Aleksandra Wojciechowska – klasa 8b

Barbara Chełminiak
Monika Senkowska
Barbara Chełminiak
Monika Senkowska
Konkurs rysunkowy „Kornel Makuszyński dla młodzieży”Wyróżnienia:
Kamil Filipiak – klasa 6a
Wanessa Kovalenko – klasa 2a
Natalia Sylwestrzak – klasa 7a
Stanisław Kaleta – klasa 4a
Julianna Nowak – klasa 2a
Paulina Olejniczak – klasa 4a
Nadia Fliege – klasa 4a
Anna Gałązka
Konkurs przyrodniczy – plastyczny i fotograficzny „100 motyli na 100-lecie Szkoły” W konkursie fotograficznym:
Wyróżniona: Julia Kojder – klasa 8a
W konkursie plastycznym:
Wyróżniona: Natalia Sylwestrzak – klasa 7a
Danuta Slesinska
Aleksandra Załuska

Sukcesy dzieci z oddziałów przedszkolnych (rok szkolny 2020/2021)


1. Konkurs Międzynarodowy
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny z okazji 90 urodzin Plastusia pod hasłem „Mój przyjaciel Plastuś” w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”II miejsce:
Cezary Adamski – grupa „Pszczółki”
Bajkowe Prywatne Przedszkole w JaśleAnna Jończyk

2. Konkurs Ogólnopolski
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
Easter EggWyróżnienie:
Julia Soborak – grupa przedszkolna KOTKI
Centrum Językowe Go4progressBożena Burzyńska

3. Konkursy międzyprzedszkolne
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
Najciekawsza kartka bożonarodzeniowaII miejsce:
Wojciech Dworak – grupa PSZCZÓŁKI
Joanna Kurij
Gminny Konkurs Plastyczny „Ilustracje do twórczości Kornela Makuszyńskiego”III miejsce:
Amelia Olejniczak
Edyta Specjał
Joanna Czyczyn – Ejgird
Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki inspirowaną postacią i twórczością Kornela MakuszyńskiegoI miejsce:
Wiktor Adamski – grupa ŻÓŁWIKI
III miejsce:
Amelia Olejniczak – grupa PSZCZÓŁKI
Wyróżnienie:
Julia Soborak – grupa KOTKI
Anna Jończyk

4. Konkursy wewnątrzprzedszkolne
Nazwa konkursu Sukcesy Organizator Opiekun
Najciekawsza przygoda Koziołka MatołkaI miejsce:
Hanna Dworak – grupa KOTKI
II miejsce:
Wojciech Dworak – grupa PSZCZÓŁKI
III miejsce:
Wiktor Krywionek – grupa KOTKI
Julia Soborak – grupa KOTKI
Wyróżnienie:
Michalina Krywionek
Maria Słomińska
Amelia Olejniczak
Joanna Kurij

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych (rok szkolny 2019/2020)

I i II półrocze

NAZWA KONKURSUSUKCESYOPIEKUN
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego organizowany przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświatyawans do etapu rejonowego
Aleksandra Talarek
Amelia Bronka
Ewa Kochanowicz
Maja Cierzniewska
Ewa Mikołajczyk – Dejewska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego organizowany przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświatyawans do etapu wojewódzkiego
Ewa Kochanowicz VIIIa
Ewa Mikołajczyk – Dejewska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego organizowany przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświatyfinalistka konkursu
Ewa Kochanowicz VIIIa
Ewa Mikołajczyk – Dejewska
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Pióro Starosty Toruńskiego” III miejsce
Ewa Kochanowicz kl. VIIIa
Ewa Mikołajczyk – Dejewska
Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopiniefinaliści
Aleksandra Matuszewska kl. VIIa
Antoni Napierała kl. VIIb
Joanna Grabowska
Liga zadaniowa – konkurs przedmiotowy z matematyki, organizator UMK Toruńwyróżnienie
Zuzanna Kamińska kl. VIIa
Lidia Krywionek kl. VIa
Marzanna Kościołek
Kangur Matematycznywyróżnienie
Julia Jasnus kl. VIa
Wojciech Żbikowski kl. VIa
Igor Witalis kl. Va
Marzanna Kościołek
Wielka Liga CzytelnikówI Wicemistrz Powiatu
Marcjanna Nowak kl. Va
Julia Janus kl. VIIa

II Wicemistrz Powiatu
Aleksandra Matuszewska kl.VIIa
Lech Cieślak
Hanna Zejfert
Martyna Staszewska
Ogólnopolski Konkurs Synapsik, MENI miejsce
Julianna Nowak kl. Ia
Monika Senkowska
Konkurs Kolęd i Pastorałek w przedszkolu niepublicznym „Gucio”I miejsce
Xawier Korzybski kl.IIa
Stanisław Gałka kl. IIa
Justyna Grażewicz
Gminny Konkurs Matematyczny „CZAR PAR”III miejsce
Marcjanna Nowak kl. Va
Piotr Żbikowski kl.Va
Marzanna Kościołek
Wielka Liga CzytelnikówUkończenie dwustopniowego etapu szkolnego
Piotr Żbikowski kl. Va
Wojciech Żbikowski kl. VIa
Lech Cieślak
Hanna Zejfert
Martyna Staszewska

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych (rok szkolny 2018/2019)

 II półrocze

NAZWA KONKURSUSUKCESYOPIEKUN
Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap ogólnopolskiXI miejsce – laureat
Michał Bogacki – klasa IIIa Gim
Piotr Jasiński
Kujawsko – Pomorski Festiwal Projektów Edukacyjnych
IX edycja
wyróżnienie
Michalina Szczuczko – klasa VIIIa
Ewa Taruć – klasa VIIIa
Jagoda Szymańska – klasa VIIIa
Zuzanna Wolter – klasa VIIIa
Marcelina Maksymowicz – klasa VIIIa
Agata Ławicka – klasa VIIIa
Wiktoria Golubska – klasa VIIIa
Barbara Chełminiak
Joanna Grabowska
Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych klas I – IV w Warcaby Klasyczne 20019III miejsce
Wiktoria Pawłowska – klasa IVa
Aleksandra Załuska
Międzyparafialny Turniej Warcabowy MITORKA 2019III miejsce w kategorii dziewcząt
Katarzyna Becmer – klasa VIIa
Aleksandra Załuska
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”wynik bardzo dobry
Agnieszka Paszkiewicz – klasa IVa
Aleksandra Matuszewska – klasa VIa
Katarzyna Becmer – klasa VIIa
wyróżnienie
Marcjanna Nowak – klasa IVa
Julia Polanowska – klasa IVa
Agata Sylwestrzak – klasa VIa
Justyna piecewicz – klasa VIIa
Julia Taruć – klasa VIIa
Aleksandra Załuska
i Magdalena Topolewska
Turniej Gry Planszowej „Żywioły lasu” (rozgrywki regionalne)III miejsce
Ewa Kochanowicz – klasa VIIa
Katarzyna Becmer – klasa VIIa
Aleksandra Talarek – klasa VIIa
Jakub Żbikowski – klasa VIIa
Aleksandra Załuska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski (kategoria I – III) I miejsce
Jan Sarnowski – klasa IIIa
II miejsce
Franciszek Piecewicz – klasa IIa
III miejsce
Martyna Ostrzycka – klasa IIIa
Monika Senkowska

Edyta Specjał

Monika Senkowska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski (kategoria IV – VI) I miejsce
Wiktoria Pawłowska – klasa IVa
II miejsce
Julia Kojder – klasa VIa
Martyna Hanczewska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski (kategoria VII – VIII)
II miejsce
Justyna Piecewicz – klasa VIIa
III miejsce
Ewa Taruć – klasa VIIIa
Ewa Dejewska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie
Kacper Michlicki – klasa IIIa
Monika Senkowska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”wyróżnienie
Julia Janus – klasa Va
Marzanna Kościołek
Powiatowy Konkurs Piosenki „Śpiewajmy razem”II miejsce
Magdalena Sobecka – klasa IIIa Gim
Gminny konkurs na Szopkę Bożonarodzeniowąwyróżnienie
Magdalena Sobecka – klasa IIIa Gim
Joanna Grabowska
XII Powiatowy Konkurs Piosenki „Świecie nasz”wyróżnienie
Magdalena Sobecka – klasa IIIa Gim
Gminny konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”II miejsce (drużynowo)
Wiktoria Kwiatkowska – klasa VIa
Maciej Kwiatkowski – klasa VIa
Jakub Kwiatkowski – klasa VIIIa
Joanna Grabowska
Gminny konkurs historyczny „Gra planszowa”III miejsce
Magdalena Sobecka – klasa IIIa Gim.
Piotr Jasiński
XII Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Śpiewać każdy może” III miejsce
Xavier Korzybski. – klasa Ia
I miejsce
Oliwia Kurdyn – klasa VIa
III miejsce
Igor Witalis – klasa IVa
Justyna Grażewicz

Joanna Grabowska

Joanna Grabowska
Biegi przełajowe indywidualne – igrzyska powiatoweII miejsce
Robert Wesołowski – klasa IIIa GIM
Edyta Wilento
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt    I miejsce
Agnieszka Stupak, Dominika Stupak, Urszula Stupak, Julia Silkowska, Natalia Krempeć, Amelia Nuszkiewicz, Amelia Szablewska, Wiktoria Golubska, Marta Bogacka, Zuzanna Wolter
Edyta Wilento  
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt    
III miejsce 
klasa VIIIa
– Marta Bogacka, Wiktoria Golubska, Zuzanna Wolter.
klasa III a Gimnazjum
– Natalia Krempeć, Amelia Nuszkiewicz, Amelia Szablewska.
klasa III b Gimnazjum
– Agnieszka Stupak, Dominika Stupak, Urszula Stupak, Julia Silkowska 
Edyta Wilento       
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Prawa Dziecka”wyróżnienie
Julia Matuszewska – klasa Va
Joanna Grabowska
VII „Powiatowe Potyczki z Języka Polskiego” II miejsce
Aleksandra Matuszewska, Antoni Napierała, Zuzanna Kamińska – klasa VIa
Martyna Hanczewska
i Hanna Zejfert

I półrocze

nazwa konkursusukcesyopiekun
„Polska gra z Historią” I miejsce Stanisław Gałka  Justyna Grażewicz
„Polska gra z Historią”   III miejsce Stanisław Słomiński    Justyna Grażewicz 
Międzyszkolny konkurs fotograficzny
„Piękna nasza Polska cała”
II miejsce
Szymon Bełcik
II miejsce
Lidia Krywionek – klasa Va
III miejsce
Aleksandra matuszewska – klasa VIa
 Justyna Grażewicz

Joanna Grabowska

Joanna Grabowska
Powiatowy konkurs plastyczny
„Mieszkam w ciekawym miejscu
– 100 lat niepodległości”
I miejsce
Marcelina Manelska – klasa IIIb Gim
Joanna Grabowska

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych (rok szkolny 2017/2018) II półrocze

nazwa konkursusukcesy        opiekun
Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”;  Finalista
Michał Bogacki (klasa II gim.) 
Ewa Mikołajczyk-Dejewska   
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego;Finalista
Valentin Smoleń (klasa III gim.) 
Kalina Kaczmarek   
MistrzostwaWojewództwa Szkół Podstawowych w Warcaby Klasyczne 2018;miejsce III
Weronika Szpejna (klasa VI)
Aleksandra Załuska
Międzyparafialny Turniej WarcabowyMITORKA 2018; miejsce I
Katarzyna Becmer (klasa VI)
Aleksandra Załuska 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”;  wyróżnienia
Kacper Michlicki (klasa II)
Julia Janus (klasa IV)
Bartosz Jaśkowiak (klasa IV)
Monika Senkowska
Ogólnopolskim Konkursie     Ekologicznym „Eko-Planeta”; „bardzo dobry wynik”
Wojtek Żbikowski (klasa IV)
Lidia Krywionek (klasa IV)
wyróżnienia:
Julia Taruć, Szymon Manelski, Katarzyna Becmer, Matylda Gałka, Julia Matuszewska
Aleksandra Załuska
Konkurs wiedzy o powiecie toruńskim;   IV miejsce
Agnieszka Stupak (klasa II b gimnazjum)
Izabela Chyb
II Festiwal Książki i Bibliotek Publicznych Powiatu Toruńskiego „Skarbce lokalnej kultury”;  wyróżnienie
Aleksandra Matuszewska (klasa V)
Joanna Grabowska
Hanna Zejfert
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”; wyróżnienie na etapie wojewódzkim
Justyna Piecewicz (klasa VI)
Joanna Grabowska
Wojewódzkie biegi przełajowe;  awans do finału
Adam Wochna (klasa III gim.)
Robert Wesołowski (klasa II gim.)
Irena Wolter
XIV Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej – Tobie Polsko;wyróżnienia
Anna Sylwestrzk
Stanisław Słomiński
Xavier Korzybski(oddział przedszkolny)
Justyna Grażewicz
Konkurs piosenki „Śpiewać każdy może”; I  kategoria
III miejsce
Zofia Myszkowska (klasa I)
 Danuta Wieprzkowska 
II kategoria
II miejsce
Igor Witalis (klasa III)
Agnieszka Kończalska
III kategoria
I miejsce
Jagoda Szymańska (klasa VII)
II miejsce
Michalina Szcuczko (klasa VII)

 Joanna Grabowska 
XIV Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Muzyka bez granic”;kategoria  3-6 lat
II miejsce
Xavier Korzybski
wyróżnienie
Jakub Bartelak (oddział przedszkolny) 
 Justyna Grażewicz    
Kategoria kl. I-IV
Nagroda Główna: 
Wiktoria Pawłowska (klasa III)
I miejsce
Igor Witalis (klasa III),
Nadia Fliege (klasa I)
II miejsce
Zofia Myszkowska (klasa I),
Sara Anders (klasa IV)
III miejsce
Hania Wolter (klasa I),
Dawid Kozieja (klasa III),
Julia Polanowska (klasa III)

III kategoria wiekowa- kl. gimnazjalne
Nagroda Główna: 
Martyna Barczak i Magdalena Sobecka  
Danuta Wieprzkowska
Joanna Grabowska 
Danuta Wieprzkowska 
Agnieszka Kończalska
Konkurs międzyszkolny „Palma wielkanocna” I miejsce
Martyna Węglińska (klasa III)
II miejsce
Damian Wiśniewski (oddział przedszkolny)
III miejsce
Aleksandra Matuszewska (klasa V)
wyróżnienie
Amelia Gajewska (oddział przedszkolny)
Piotr Żbikowski (klasa III)
Marcjanna Nowak (klasa III) 
Wioletta Michalak
Agnieszka Kończalska
Justyna Grażewicz
Joanna Grabowska   
Międzyszkolny konkurs plastyczny na kartkę okolicznościową „Rok dla Niepodległości”; III miejsce
Xavier Korzybski (oddział przedszkolny)
Justyna Grażewicz
Międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „Mój tęczowy świat”; III miejsce
Michał Ciećwierz (klasa IV)
Wioletta Michalak
Międzyszkolny konkurs literacki „Co dzisiaj znaczy niepodległość?”;I miejsce
Julia Taruć (klasa V)
Mikołaj Burzacki (klasa V)
II miejsce
Amelia Bronka (klasa VI)
III miejsce
Michalina Szczuczko (klasa VII)
Wyróżnienie
Ewa Taruć (klasa VII) 
Ewa Mikołajczyk-Dejewska
Martyna Hanczewska  
Międzyszkolny konkurs recytatorski „Polsko, nie jesteś Ty już niewolnicą”; Kategoria kl. I-IIII miejsce
Julia Polanowska (klasa III)
II miejsce
Martyna Ostrzycka (klasa II)
III miejsce
Maja Lauks (klasa I) 
Hanna Zejfert
Agnieszka Kończalska
Monika Senkowska
Danuta Wieprzkowska 
Kategoria kl. IV-VII miejsce
Zuzanna Kamińska (klasa V)
II miejsce
Justyna Piecewicz (klasa VI)
III miejsce
Amelia Bronka (klasa VI) 

Martyna Hanczewska
Ewa Mikołajczyk-Dejewska 
Kategoria VII i klasy gimnazjalne
III miejsce
Ewa Taruć (klasa VII)
Ewa Mikołajczyk-Dejewska
Międzyszkolny konkurs „Tajemnice ciała”;awans do finału
Julia Zięba (klasa II gim.)
Julia Sowińska (klasa II gim.)
Barbara Strupczewska (klasa II gim.) 
Beata Śniegowska
Konkurs lingwistyczno-plastyczny „Easter Bunny”; I miejsce na etapie szkolnym
Julia Matuszewska (klasa IV)
Dorota Wiśniewska
Konkurs plastyczny „Polska moja ojczyzna”;I miejsce
Agata Ławicka (klasa VII)
II miejsce
Aleksandra Matuszewska (klasa V) 
Joanna Grabowska
Kategoria klasy gimnazjalne
I miejsce
Tymon Tarkowski (klasa II gim.)
II miejsce
Adam Maciejewski (klasa III gim.)
III miejsce
Zuzanna Wyczyńska (klasa III gim.)

Joanna Grabowska
Piłka Nożna Halowa Dziewcząt Igrzyska Dzieci, rozgrywki gminne; I miejsce
drużyna uczennic z klasy V, VI i VII
Edyta Wilento-Pióro
Piłka Nożna Halowa Chłopców Igrzyska Dzieci, rozgrywki gminne.I miejsce
drużyna uczniów z klasy V, VI i VII
Edyta Wilento-Pióro

Konkursy wewnątrzszkolne

Rodzaj konkursusukcesyopiekun
Szkolny konkurs religijny;  część I dla kl. 0-IIII miejsce 
kl. III, skład reprezentantów klasy:
Agnieszka Paszkiewicz,
Wiktoria Pawłowska,
Julia Polanowska, 
część II dla kl. IV-VII SP oraz gimnazjumI miejsce
kl. V, skład reprezentantów klasy:
Aleksandra Matuszewska,
Agata Sylwestrzak,
Adrian Lisewski.
Elżbieta Chrząszczewska
Ks. Tomasz Pokornowski   
Szkolny konkurs o tytuł „Mistrza ortografii”;I miejsce
Marcelina Maksymowicz (klasa VII)
II miejsce
Julia Sowińska (klasa II gim.)
III miejsce
Katarzyna Becmer (klasa VI)
Aleksandra Matuszewska (klasa V)
 Ewa Mikołajczyk-Dejewska
Lech Cieślak
Martyna Hanczewska
Szkolny konkurs „Smog – stop”;I miejsce
Klasa II
II miejsce
Klasa III i IV
III miejsce
Klasa VII
Wyróżnienie za prace indywidualne
Stanisław Kaleta (klasa I)
Oliwier Sas (klasa I)Adam Maciejewski (klasa III gim.)
Joanna Talarek (klasa V)
Monika Senkowska
Agnieszka Kończalska
Martyna Hanczewska
Joanna Grabowska
Danuta Wieprzkowska
Aleksandra Szałkowska-Kozak
Dorota Wiśniewska 
Klasowy konkurs „Mistrz zachowania”    Odział przedszkolny
Klasa I
Stanisław Kaleta
Klasa II
Aleksandra Sowińska
Klasa III
Marcjanna Nowak
Justyna Grażewicz
Danuta Wieprzkowska
Monika Senkowska
Agnieszka Kończalska
Klasowy konkurs„Mistrz rachunków”;Klasa I
Szymon Jastrzębski
Klasa II
Kacper Michlicki
Klasa III
Adam Skorulski
Danuta Wieprzkowska
Monika Senkowska
Agnieszka Kończalska
Klasowy konkurs „Mistrz kaligrafii”,Klasa I
Maja Lauks
Klasa II
Michalina Szulc
Klasa III
Kamil Filipiak
Danuta Wieprzkowska
Monika Senkowska
Agnieszka Kończalska 
Klasowy konkurs „Mistrz ortografii”;Klasa INadia FliegeKlasa IILaura KrywionekKlasa IIIZuzanna LipińskaDanuta Wieprzkowska
Monika Senkowska
Agnieszka Kończalska
Szkolny konkurs pt. „Najładniejsza pisanka”;I miejsce
Martyna Ostrzycka (klasa II)
II miejsce
Laura Krywionek (klasa II)
III miejsce
Hanna Taruć (klasa I)
Monika Senkowska
Danuta Wieprzkowska
Szkolny Konkurs Czytania Nowego Tekstu;Klasa II miejsce
Szymon Jastrzębski
II miejsce
Maksymilian Kamiński
III miejsce
Nadia Fliege
Danuta Wieprzkowska 
Klasa III miejsceKacper MichlickiII miejsceMartyna OstrzyckaIII miejsceZofia KwiatkowskaMonika Senkowska
 Klasa IIII miejsceAdam SkorulskiII miejsceJulia PolanowskaIII miejsceWiktoria PawłowskaAgnieszka Kończalska
Zawody sportowe dla uczniów klas I-III oraz oddziału przedszkolnego;      Oddział przedszkolny
I miejsce
Paweł Maciejczyk
II miejsce
Szymon Brzykcy
III miejsce
Piotr Bełcik
Justyna Grażewicz  
Klasa II miejsceFranciszek PiecewiczII miejsceAmelia MeyerIII miejsceNadia FliegeDanuta Wieprzkowska
Klasa III miejsceBartosz SzpejnaII miejsceMarcel LipińskiIII miejsceAnna WrzesińskaMonika Senkowska
Klasa IIII miejsceAdrian StudzińskiII miejsceAdam SkorulskiIII miejsceDaria FiedlerAgnieszka Kończalska
Pierwszy Dzień Wiosny I miejsce (klasy 0-III)
klasa III
I miejsce (klasy IV-VII i gim.)
klasa IV
Agnieszka Kończalska
Martyna Hanczewska
Konkurs dla klas 0-IV na najciekawiej udekorowaną salę lekcyjną (Wielkanoc)I  miejsce
klasa III
II miejsce
oddział przedszkolny
III miejsce
Klasa II
Agnieszka Kończalska
Justyna Grażewicz
Monika Senkowska

Skip to content