KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Rok szkolny 2019/20  

klasa I awychowawca Monika Senkowska
klasa II a wychowawca Justyna Grażewicz
klasa III a wychowawca Edyta Specjał

Warcaby na edukacji matematycznej w klasie III

Wyjazd klasy III do Teatru Muzycznego w Toruniu

Klasa IIa – wyjazd na musical „Pan Kleks” w CKK Jordanki w Toruniu.

Klasa IIa – SKARPETKA MOICH MARZEŃ – pacynki ze skarpetek.

Zajęcia o Toruniu w klasie IIIa prowadzone przez panią Dominikę Jastrzębską, mamę Szymona

Wycieczka klasy IIIa do Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa

Wycieczka klasy IIa do Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa

Tłusty czwartek w klasie IIIa

„Dzień Kota” w klasie Ia

Walentynki w klasie Ia

Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia

Dzień Babci i Dziadka w klasach IIa i IIIa

Mali Mistrzowie

23 stycznia 2020 r.pani dyrektor wręczyła dyplomy Mistrzom klas I-III w kategoriach: Mistrz Ortografii, Mistrz Kaligrafii, Mistrz Zachowania i Mistrz Rachunków. Uczniowie zostali wyróżnieni za piękną i owocną pracę w grudniu i styczniu..

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zajęcia komputerowe w klasie Ia – 7.01.2020

Wigilia w klasie Ia

Wigilia w klasie IIa

Wigilia w klasie IIIa

Klasa IIa przygotowuje stroiki świąteczne

Robotyka klas I – III

Budujemy i programujemy.

Mali Mistrzowie

13 grudnia 2019 r.pani dyrektor wręczyła dyplomy Mistrzom klas I-III w kategoriach: Mistrz Ortografii, Mistrz Kaligrafii, Mistrz Zachowania i Mistrz Rachunków. Uczniowie zostali wyróżnieni za piękną i owocną pracę w listopadzie.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zajęcia w Olendrze klasy IIIa

Mikołajki w klasie Ia

Mikołajki w klasie II a

Klasa IIa z wizytą na poczcie

Uczniowie klasy IIa z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wykonali kartki świąteczne oraz napisali życzenia dla najbliższych.

Następnie po samodzielnym zaadresowaniu kopert udali się do urzędu pocztowego aby wysłać swoje listy.

„Emocjonalne Stworki”

W dniu 13 listopada 2019 r. grupy przedszkolne „Żółwiki” i „Pszczółki” oraz uczniowie klas I-III obejrzały przedstawienie pt: „Emocjonalne Stworki”.

Oto krótka fotorelacja z przedstawienia:

Mali Mistrzowie

8 listopada 2019 r.pani dyrektor wręczyła dyplomy Mistrzom klas I-III w kategoriach: Mistrz Ortografii, Mistrz Kaligrafii, Mistrz Zachowania i Mistrz Rachunków. Uczniowie zostali wyróżnieni za piękną i owocną pracę w październiku.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zdrowe śniadanie uczniów klasy Ia

Uczniowie klasy I a również wzięli udział w akcji „Śniadanie na zdrowie”. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły na śniadanie ulubione warzywo i owocowe przekąski. Dzieci wiedzą, że warzywa i owoce są skarbnicą wielu witamin i minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju. wszystkim takie śniadanie wspaniale smakowało.

„Śniadanie daje moc”

8 listopada trzecioklasiści wzięli udział w kolejnej edycji programu „Śniadanie daje moc”. Uczniowie przynieśli pieczywo, warzywa, owoce, wędliny, sery, twarożki, aby przygotować zdrowe i pyszne drugie śniadanie. Wspaniale sobie poradzili z tym zadaniem.

Oto krótka fotorelacja z naszych przygotowań.

Klasa IIa zdrowo się odżywia

Uczniowie klasy IIa przygotowali z produktów przyniesionych z domu smaczne i zdrowe kanapki. Dzieci pokazały, że wiedzą jak dobrze się odżywiać. Najwięcej radości sprawiła dzieciom wspólna degustacja kanapek.

Klasa IIIa w Urzędzie Marszałkowskim

30 października klasa IIIa odwiedziła Urząd Marszałkowski. Zostaliśmy zaproszeni na „lekcje samorządowe”, które odbywały się w sali obrad Radnych Miasta Torunia. Po zajęciach mogliśmy zagłosować na wspólnie wypracowane pomysły, jak toruńscy Radni podczas sesji. Zwiedziliśmy Urząd, byliśmy w gabinecie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego i mogliśmy przyjrzeć się z bliska pracy urzędników. Wspaniałe doświadczenie wywołujące mnóstwo emocji.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie i upominki.

WYCIECZKA DO WORD-u

24 października uczniowie klas IIa i IIIa byli na wycieczce w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu, gdzie przypominali sobie zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym oraz utrwalali wybrane przepisy i znaki drogowe.

KLASA III a – WYCIECZKA DO LASU

18 października uczniowie klasy IIIa poszli na wycieczkę do pobliskiego lasu, gdzie obserwowali las jesienią. Trzecioklasiści utrwalali w ten sposób wiadomości z edukacji przyrodniczej. Uczniowie obserwowali warstwy lasu oraz rośliny i zwierzęta, które można w nich spotkać.

KLASA II a – WYJŚCIE DO LASU

17 października 2019 r. klasa IIa zgodnie z omawianą tematyka wybrała się na spacer po lesie w poszukiwaniu skarbów jesieni. Dzieci miały okazję podziwiać poszczególne gatunki drzew za pomocą lornetek, lup. Obserwowały napotkane rośliny, a także zbierał skarby lasu. 

Wyjazd do kina

14.10.2019 r. klasy I-III wzięły udział w prelekcji „Kino – tego na codzień nie zobaczysz” „. Następnie obejrzały film pt.” Wyprawa Magellana „. 

Kukiełki z ziemniaków

Jesień to czas, kiedy w sadach i ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Są one nie tylko smaczne i zdrowe, ale posiadają interesujące kształty i przepiękne barwy. Dlatego właśnie w październiku uczniowie klasy IIa przygotowali kukiełki z ziemniaków „Ziemniaczane cudaki”. Ziemniaki zmieniły się w wielobarwne postacie stworów, zwierzaków, cudaków i lodzików.

23 września 2019 – zajęcia na basenie

Uczniowie klasy IIIa naszej szkoły rozpoczęli zajęcia wychowania fizycznego na basenie w Aquaparku Olender w Wielkiej Nieszawce. Trzecioklasiści pływania uczą się z ratownikiem Olendra. Zajęcia na basenie mają na celu oswojenie dzieci ze środowiskiem wodnym, przezwyciężenie lęku, jak również zdobycie podstawowych umiejętności w pływaniu. Uczniowie uczą się prawidłowych technik pływania, a także zasad bezpiecznego zachowania się na basenie. Po zajęciach trzecioklasiści mają czas wolny na zabawy wodne, zjeżdżanie rurą i korzystanie z wielu innych atrakcji basenu.

Nasi uczniowie są zachwyceni taką formą zajęć. Już nie mogą się doczekać kolejnego poniedziałku… 

Rok szkolny 2018/19  

klasa I awychowawca: Justyna Grażewicz
klasa II awychowawca: Edyta Specjał
klasa III awychowawca: Monika Senkowska

Rozdanie dyplomów

Dzisiaj uczniowie klas I-III za całoroczną wspaniałą pracę otrzymali dyplomy w kategoriach: Mistrz ortografii, Mistrz kaligrafii, Mistrz rachunków, Mistrz zachowania, Kangur matematyczny oraz Synapsik MEN. Dodatkowo wyróżnieni zostali uczniowie w Konkursie „Mój zeszyt – Moja wizytówka”. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Spotkanie uczniów klas I – III z policjantem

Wycieczka klasy I a

10 czerwca uczniowie klasy Ia wybrali się na wycieczkę do Myślęcinka.

Dzieci zwiedziły Ogród Zoologiczny. Następnie udały się do Parku Rozrywki, gdzie odwiedziły część nazwaną „Zaginiony Świat”. Jak można się domyślić jest to ekspozycja poświęcona dinozaurom, które od wielu lat fascynują dzieci. Swoją wycieczkę zakończyliśmy odwiedzając ekspozycję „Markoświat”.

Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe po wycieczce pełnej wrażeń wróciły do szkoły.

Ognisko z okazji dnia Mamy i Taty klasa I

W dniu 7 czerwca 2019r. odbyło się ognisko z okazji dnia Mamy i Taty przy Leśniczówce Zielona. Dzieci razem z rodzicami mieli okazję upiec kiełbaskę, wziąć udział w różnych konkurencjach np.: przeciąganie liny. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców upominki.

Wycieczka klasy III a

5 czerwca 2019 r o godz. 7.15 wyjechaliśmy na wycieczkę Małym Szlakiem Piastowskim.

 Pierwszą atrakcją po przyjeździe do Żnina była podróż kolejką wąskotorową do Wenecji, podczas której podziwialiśmy piękno Ziemi Pałuckiej. W Wenecji zwiedziliśmy Muzeum Kolejki Wąskotorowej, gdzie mogliśmy wchodzić do niektórych wagonów. Bardzo zaciekawiła nas legenda o diable weneckim zamieszkującym pobliski zamek, po którym zostały jedynie ruiny.

Kolejną atrakcją było zwiedzenie osady w Biskupinie. Dowiedzieliśmy się, jak żyli ludzie w dawnych czasach. W Biskupinie mogliśmy wreszcie wydać pieniądze na pamiątki dla najbliższych.

Przejazd do Kruszwicy trwał niecałą godzinę,w autokarze mogliśmy trochę odpocząć i podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi.
    Pierwszą atrakcją Kruszwicy była Mysia Wieża, którą zdobyliśmy bez przeszkód. Z góry podziwialiśmy piękny widok na miasto i jezioro. Niestety, po drodze nie zauważyliśmy żadnej myszki. Potem zwiedziliśmy podziemia zamku. Ostatnią atrakcją wycieczki był rejs statkiem „Rusałka’ po jeziorze Gopło.

 Do szkoły, zmęczeni ale szczęśliwi, wróciliśmy przed godziną 18.
    Wycieczka była bardzo udana.

„Święto rodzica” w klasie II a

Mistrzowie w maju!

Dzisiaj Pani Dyrektor wręczyła uczniom klasy IIIa dyplomy w kategoriach „Mistrz ortografii”, „Mistrz kaligrafii”, „Mistrz zachowania” i „Mistrz rachunków”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach nauki. 


 Klasa I na zajęciach w MPO

W dniu 3 kwietnia klasa I pojechała do Centrum Edukacji Ekologicznej Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania „Ecokid”.

Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących metod segregowania, utylizacji odpadów komunalnych oraz sposobów odzyskiwania surowców wtórnych. Mogli na własne oczy zobaczyć jak to wygląda. Obejrzeli również film w technologii 3D.

W dniu 4 kwietnia na podobną wycieczkę pojechała klasa II.

/Na fotorelację zapraszamy do galerii zdjęć/


Wyjazd klas I-III do GOK-u

Klasy I, II, III w dniu 26.03.2019r. zostały zaproszone do Gminnego Ośrodka Kultury na audycję muzyczną poświęconą postaci kompozytora – Fryderyka Chopina.

Była to interesująca opowieść o najważniejszych wydarzeniach w życiu kompozytora przeplatane różnymi jego utworami.

Mistrzowie w marcu!

Dzisiaj Pani Dyrektor wręczyła uczniom klasy IIIa dyplomy w kategoriach „Mistrz ortografii”, „Mistrz kaligrafii”, „Mistrz zachowania” i „Mistrz rachunków”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach nauki. 

Dzień Kobiet w klasie II a

„Tłusty czwartek” w klasie II a

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I a

1 marca 2019r. pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona czytelników szkolnej biblioteki. Starsi uczniowie przygotowali dla nich przedstawienie pt.: „A my wszystko wiemy…  i książki szanujemy” oraz mały konkurs wiedzy o znanych bajkach. Następnie dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą szanowały książki i zostały pasowane na czytelnika wielką Encyklopedią PWN przez bibliotekarkę panią  Hannę Zejfert.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. W bibliotece szkolnej wypożyczyli swoje pierwsze książki. Towarzyszyła im wychowawczyni pani Justyna Grażewicz.

/Na fotorelację zapraszamy do galerii zdjęć/

Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie kl. I pamiętali o swoich babciach i dziadkach. Święto Babci 
i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów i wzruszeń, łez i radości. Ta impreza odbyła się w naszej szkole 
w dniu 31.01.2019r.

Karnawał klasy I

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja nie tylko  dla dorosłych. Bal Karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wiele przeżyć i radości.

Dzieci z I klasy miały okazję bawić się wspólnie z przedszkolakami w Przedszkolu Gminnym. Dziękujemy za zaproszenie i super zabawę.

/Na fotorelację z zabawy karnawałowej zapraszamy do galerii zdjęć/

Klasa I na śniegu

Mistrzowie w grudniu!

Dzisiaj Pani Dyrektor wręczyła uczniom klas I-III dyplomy w kategoriach „Mistrz ortografii”, „Mistrz kaligrafii”, „Mistrz zachowania” i „Mistrz rachunków”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach nauki. 


Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy”

17 grudnia 2018r odbył się międzyszkolny konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy”. Wzięły w nim udział klasy 0-IV. Atmosfera była radosna, ale i refleksyjna. Piękny koncert rozgrzał nam serca i pokrzepił ducha.

Jury wyłoniło następujących zwycięzców w trzech kategoriach:

Kategoria „Duety”:

I miejsce – Jagoda Nowakowska, Julia Rembecka

I miejsce – Alicja Tarkowska, Lena Warchocka

II miejsce – Kinga Krajewska, Izabela Gawlikowska

III miejsce – Anna Wrzesińska, Karolina Kurdyn

Kategoria „Zespoły”:

I miejsce – „Zimowe Nutki”

Kategoria „Soliści”:

I miejsce – Wiktoria Pawłowska

II miejsce – Zofia Myszkowska

II miejsce – Julia Polanowska

III miejsce – Stanisław Gałka

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

/Na fotorelację z konkursu zapraszamy do galerii zdjęć/


Wyjazd do Auli UMK

Klasy I-III 12 grudnia 2018r. pojechały do Auli UMK na przedstawienie trzech baśni pt.: „Żywa woda’’, „Szewczyk dratewka’’, „Złota kaczka’’.

Teatr Magma

Klasy I-III 11.12.2018r obejrzały przedstawienie przygotowane przez Teatr Magma pt.: „Fabryka bombek”.

/Na fotorelację zapraszamy do galerii zdjęć/

10 grudnia – wycieczka na pocztę

Dziś klasa II samodzielnie wykonała kartki świąteczne dla swoich najbliższych. Następnie drugoklasiści nauczyli się jak prawidłowo zaadresować kopertę. Na koniec wybraliśmy się na pocztę, gdzie każdy uczeń samodzielnie wysłał swoje świąteczne życzenia.

6 grudnia – MIKOŁAJKI

Dzisiaj naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który dla każdego znalazł coś słodkiego.

/zapraszamy do galerii zdjęć/ 

Mistrzowie w listopadzie!

Dzisiaj Pani Dyrektor wręczyła uczniom klas I-III dyplomy w kategoriach „Mistrz ortografii”, „Mistrz kaligrafii”, „Mistrz zachowania” i „Mistrz rachunków”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach nauki. 

TEATR LALEK

26 listopada roku

Do naszej szkoły przyjechał dziś Teatr Afisz ze spektaklem pt. „Jędrek walczy o niepodległą”.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

26 listopada 2018 roku

 Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń przyniósł swojego ulubionego pluszaka. Było bardzo wesoło i sympatycznie.

Inauguracja Dzieła Pomocy Dzieciom

Dzieci z klasy pierwszej 30.11.2018r. wzięły udział w inauguracji „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Najważniejszym elementem inauguracji było tradycyjne zapalenie świecy symbolizującej jedność z najbardziej potrzebującymi. Każde dziecko otrzymało smakołyki.

Legenda o Warszawskiej Syrence

Dzieci z kółka teatralnego z wystąpiły przedstawieniem legendy o Warszawskiej Syrence. Gośćmi na przedstawieniu byli uczniowie klasy II i III.

 Śniadanie na zdrowie 

18 listopada 2018 roku

Dziś uczniowie klasy II rozmawiali na temat zdrowego odżywania oraz wartości odżywczych warzyw i owoców. Przygotowali samodzielnie kanapki na drugie śniadanie. Znalazły się na nich, oprócz sera i wędlin, warzywa takie jak papryka, sałata, rzodkiewka, pomidor, szczypiorek i ogórek. Kanapki były bardzo zdrowe i kolorowe. Wszyscy zjedli je z apetytem.


Wycieczka do Planetarium w Toruniu

7 listopada klasy I i II były na wycieczce w toruńskim Planetarium. Spektakl pt. „Cudowna podróż” przeniósł nas w podróż po Układzie Słonecznym. Dowiedzieliśmy się co to jest gwiazdozbiór i gwiazdy, dlaczego w nocy jest ciemno i czy niebo może być czerwone oraz jak wygląda Księżyc z bliska. To była naprawdę cudowna podróż!


Dzień Postaci z Bajek

6 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie klas młodszych przebrali się za swoją ulubioną postać z bajki. Uczniowie mieli przepiękne kostiumy. Odbyło się mnóstwo konkursów, zgadywanek i tanecznych wygibasów pod czujnym okiem Myszki Minnie. Było wesoło kolorowo. 


Mistrzowie w październiku!

W piątek w naszej szkole Pani Dyrektor wręczyła uczniom klas I-III dyplomy w kategoriach „Mistrz ortografii”, „Mistrz kaligrafii”, „Mistrz zachowania” i „Mistrz rachunków”. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach nauki. 


I klasa na wesoło

18 października 20018 roku

Pierwszoklasiści mogli dzisiaj wypróbować prezenty, które otrzymali od rodziców na Uroczystość Pasowania.


Bezpieczny przejazd

17 października 2018 roku dzieci z klasy I i klasy II uczestniczyły w prelekcji w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko”.


.

Dzień Biało – Czerwony 

11 października 2018 roku pierwszoklasiści przygotowali się na Dzień Biało-Czerwony. Były stroje w barwach narodowych oraz pomalowane buźki. Dzień wcześniej dzieci wraz z rodzicami przygotowały pyszne smakołyki, które mogliśmy skosztować.

2 października 2018r.

Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej  w naszej szkole odbył się „Piknik Niepodległości”, na którym było mnóstwo atrakcji i zabaw. Na koniec imprezy rozgrzała nas smaczna grochówka, zaś na deser zjedliśmy watę cukrową.

To był bardzo udany dzień!

21 września 2018r.

Klasa IIa wzięła udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Z troski o naszą okolicę, środowisko, a także o zwierzęta zamieszkujące pobliskie lasy wybraliśmy  się na spacer, żeby sprzątnąć zanieczyszczoną okolicę. Zebrane śmieci zostawiliśmy w wyznaczonym miejscu i spokojnie, w dobrych humorach, wróciliśmy na zajęcia.


Rok szkolny 2017/18


Dzień Dziecka – Święto Sportu 

W dniu 04.06.2018 r. w naszej szkole nauczyciele klas 0-III zorganizowali z okazji Dnia Dziecka – Święto Sportu Szkolnego. W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla wszystkich klas młodszych. Były to m. in.: slalom z woreczkiem na głowie, bieg na czas, zadanie z hula hop. Kluczowym punktem imprezy było przedstawienie wyników. Miały one wyłonić trójkę najlepszych sportowców z każdej klasy. W oczekiwaniu na ogłoszenie wyników dzieci wykonywały zadania dodatkowe. Były to zabawy: chodzenie na szczudłach, rzuty woreczkami na punkty, kozłowanie piłki. Wyniki ogłosiły wychowawczynie poszczególnych klas, a medale w trzech kolorach, wręczyła p. Dyrektor. Atrakcją kończącą imprezę były lody i popcorn dla każdego dziecka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową zabawę.


 „Nowe szaty króla”

7 czerwca uczniowie klasy II i III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały do auli UMK w Toruniu, aby obejrzeć musical profilaktyczny w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte pt. „Nowe szaty króla”. Ten znakomity musical, na przykładzie rozkapryszonego króla i jego wiernej lamy, pokazał młodym widzom, że o wartości człowieka nie decyduje ani zasobność portfela, a to w jaki sposób traktujemy innego człowieka.


 WYCIECZKA DO SOLCA KUJAWSKIEGO

28.05.2018 r. grupa „0” i klasa I uczestniczyły w wycieczce do Solca Kujawskiego. Celem wycieczki było zwiedzenie parku dinozaurów.

Wędrując pośród naturalnej 
i niepowtarzalnej roślinności, dzieci wysłuchały ciekawych informacji o życiu dinozaurów.

Ponadto dzieci zwiedziły muzeum skamieniałości oraz obejrzały seans filmowy 
o powstaniu świata i dinozaurów w kinie 5 D. Była to atrakcja, która pobudziła wszystkie zmysły i rozbudziła prawdziwe emocje.


Wyjazd „0’’ i I klasy do Teatru Baj Pomorski

                Klasa I i oddział przedszkolny wyruszyli 12.04.2018 r. do Teatru Baj Pomorski na przedstawienie „Robinson Crusoe’’. Przedstawienie to barwna opowieść potrzebie akceptacji i tolerancji. Dzieci wyruszyły razem z Robinsonem w podróż pełną niebezpieczeństw.


WYJAZD KLASY II i III

5 kwietnia 2018 r. klasa II i III pojechały do toruńskiego Planetarium, gdzie obejrzały seans o przygodach młodego Mikołaja Kopernika z okresu jego dzieciństwa i młodości pt. „Mój kumpel Niko”. Następnie spacerkiem udały się do kina Cinema City, gdzie obejrzały niesamowicie wzruszający film pt. „Cudowny chłopak”.


WYCIECZKA DO TORUNIA

6 lutego 2018 r. klasa II i III wzięły udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Po dwóch godzinach twórczej pracy uczniowie udali się do Centrum Chemii w Małej Skali, gdzie przeprowadzali różnorodne doświadczenia chemiczne.


 BAL KARNAWAŁOWY

9 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. W szalonej zabawie uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III.

Bal poprowadzili dla nas aktorzy z teatru „Magma”.

KLASA III

 KLASA II

KLASA I


Dzień Babci i Dziadka w klasie III

22 stycznia 2018 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klasy III.

Licznie zgromadzeni dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występy swoich wnuków, wysłuchali życzeń oraz przyjęli upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.

Po występach dziadkowie ze swoimi wnukami spędzili czas przy słodkim poczęstunku, który przygotowali rodzice trzecioklasistów.

Skip to content